DOLAR 33,1952 -0.11%
EURO 36,0226 -0.6%
ALTIN 2.548,96-1,98
BITCOIN 2216942-0,49%
Denizli
37°

AÇIK

03:51

İMSAK'A KALAN SÜRE

Altınova Akademi” Projesi Gençlere Umut Olacak
  • Gündem
  • Altınova Akademi” Projesi Gençlere Umut Olacak

Altınova Akademi” Projesi Gençlere Umut Olacak

Altınova'nın Türkiye'nin eğitimdeki proje üstü olmasını hedeflediklerini belirten

ABONE OL
18 Mart 2024 00:40
Altınova Akademi” Projesi Gençlere Umut Olacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Akparti Altınova Belediye Başkan Adayı Regaip Ahmet Özyiğit, Altınova Akademi projesinin detaylarını paylaşarak halka ve gençlere sağlayacağı avantajları vurguladı. İftarda gençler ile bir alaya Özyiğit’in “Altınova Akademi” Projesi gençler arasında heyecan uyandırdı.

Akparti Altınova Belediye Başkan Adayı Regaip Ahmet Özyiğit, “Akademi Altınova”
projesi ile gençlerin yeteneklerine ve ilgi alanlarına göre ücretsiz eğitim verileceğini belirtti.

Akparti Altınova Belediye Başkan Adayı Regaip Ahmet Özyiğit ” Altınovalı gençlerimizi çağın gerekliliği donanıma sahip olması için projeler geliştirdik. “Altınova Akademi” projemizde gençlerimiz, ilgi alanlarına göre spor, sanat, ve teknoloji, bilişim, yapay zeka alanlarında ücretsiz eğitim alacaklar. Bu sayede gençlerimiz potansiyellerini keşfetmeleri ve en iyi şekilde değerlendirmeleri sağlanacak.”Dedi.

Akparti Altınova Belediye Başkan Adayı Regaip Ahmet Özyiğit diğer yandan liselere ve üniversiteye hazırlık kursları ile öğrencilerin geleceğe daha donanımlı bir şekilde hazırlayacaklarına değindi.

Altınova Akademi projesi, gençlerin Yalova’ya gitmek zorunda kalmadan eğitim alabilecekleri bir ortam sunarak ailelerin ve öğrencilerin ekonomik yükünü azaltacak ve eğitimde fırsat eşitliğini sağlayacak.

Bu proje ile birlikte Altınova ilçesi eğitimde öncü bir konuma yükselerek, gençlerin geleceğe daha umutlu ve kendilerine güvenli bir şekilde bakmalarını sağlayacak.

Akparti Altınova Belediye Başkan Adayı Regaip Ahmet Özyiğit ” Geleceğimiz olan çocuklarımızın eğitimi bizim için önemli konu, ‘Altınova Akademi” projemize destek olarak yeni okullar yapacağız, okullara, temizlikçi, güvenlik ve hijyen desteği sağlayacağız” Dedi.

Altınova’nın Türkiye’nin eğitimdeki proje üstü olmasını hedeflediklerini belirten Özyiğit, bunu İlçe milli eğitim müdürlüğü, okul müdürleri öğretmenler ile koordineli olarak başaracaklarını belirtti